Cabrio SPORTIS MC6800

Cabrio do Riba Sporits MC6800 wykonane jak zwykle z doskonałej tkaniny, której używamy do poszyć typu cabrio  Recacril w kolorze PACIFIC BLUE.

 

Wykonując nasze stelaże z rur stalowych nierdzewnych ( polerowanych na lustro )wykonaliśmy imponujących rozmiarów dach bimini podparty w czterech miejscach i dołączonym elementem dachu do tylnego Spojlera. Dzięki zastosowaniu rur grubościennych  możliwe było wykonanie stelażu, który stojąc w pionie osiągnął wymiar

ok 190cm wysokości.

Do dachu dołączone zostały dodatkowe części, aby wykonać  w pełni komfortowe cabrio.

Przednia część dopinana do bimini wykonane w formie plandeki portowej jednoczęściowej z wszytymi oknami, aby śpiąc dać możliwość oglądania gwiazd.

Boki, to po trzy elementy na każdej ze stron. Dwa z nich wyposażone w okna, z czego jedno dodatkowo w moskitierę z możliwością rolowania.

Każdy element tej konstrukcji posiada możliwość osobnego odpięcia.

Okna dostały od zewnętrznej strony  zasłony, które nie są oczywiście standardowym wyposażeniem i są dodatkowo odpłatne .

Całkowicie odrębnym elementem zabudowy Cabrio jest tył dopinany do spojlera z dużym panoramicznym oknem i również zasłoniętym na życzenie klienta.

ICABRIO do FLIPERRA 570 wykonana z tkaniny Recsystem PACIFIK Blue

 

Wykonanliśmy Cabrio do łodzi Fliperr 570.

 

Zbudowane na stelażu z rur nierdzenych 22mm polerowanych na lustro.

Cabrio składa się z dachu bimini do którego dopinamy przednią szybę, dwa boki i tylnią szybę.

Tylnia część umożliwia podwinięcie do góry. resztę można odpiąć na zamkach błyskawicznych.

 

Galeria mediów